Cekiny, koronka, a może coś klasycznego? Andrzejki to idealny czas, aby zabłysnąć! Jest to świetna okazja do hucznego imprezowania. Nie bój się eksperymentować ze stylizacjami.

Często jednak pojawia się ten sam problem – „Nie mam się w co ubrać…”. Zakup nowej sukienki może okazać się zbyt problematyczny, kiedy brakuje nam czasu i miejsca w szafie. Listopad jest początkiem zakupowego szału, więc lepiej zaoszczędzić czas i pieniądze na inne przyjemności. Lepiej wypożyczyć sukienkę na jeden wieczór, niż kupić kolejną, którą założymy tylko na jedną imprezę. Przecież nie pokażemy się w tym samym czasie dwa razy w jednej stylizacji!

Andrzejki to kolejna po Halloween okazja w sezonie jesienno-zimowym, kiedy można zaszaleć ze strojem. Możesz założyć cekinową kreację, ale też zwykłą małą czarną i nikt nie zarzuci Ci, że ubrałaś się w “zbyt smutny” kolor. W końcu Andrzejki to wieczorna impreza.

Żebyś czuła się bezpiecznie i komfortowo na imprezie, lepiej, abyś zorientowała się wcześniej, w czym ubrane idą Twoje koleżanki. Tutaj przyda się nasza wypożyczalnia, gdzie znajdziesz sukienki, których nie ma w sieciówkach.

Dobierz kreację odpowiednio do typu imprezy i pamiętaj o tym, żeby nie przesadzić z dodatkami. Mamy już prawie grudzień, więc pamiętaj, że okrycie wierzchnie lub chociaż dłuższe rękawy w sukience grają ważną rolę. Pamiętaj, żeby przede wszystkim czuć się swobodnie!