Grudzień to czas, kiedy w większości firm dla pracowników organizowane są przyjęcia z okazji Mikołajek czy Świąt Bożego Narodzenia. Elegancki czy casualowy dress code – jest to wyjątkowa okazja, aby miło spędzić wieczór ze znajomymi z pracy i pięknie wyglądać. Pomoże Ci w tym na pewno wypożyczalnia sukienek, dzięki której nie kupisz kolejnej sukienki na jedną okazję.

Koktajlowa sukienka świetnie sprawdzi się na bardziej eleganckie przyjęcie. Możesz założyć jej dowolny kolor. Najbardziej jednak sprawdzą się eleganckie kolory, takie jak czarny, czerwony, granatowy, burgundowy czy ciemna zieleń. Pamiętaj jednak, że jest to impreza firmowa i nie przesadź z dodatkami. Klasyczna kopertówka z ewentualnymi drobnymi zdobieniami sprawdzi się najlepiej. To samo tyczy się biżuterii. Eleganckie szpilki pięknie dopełnią stylizację.

Jeżeli twoja firma organizuje przyjęcie, na które nie trzeba się “stroić”, wybierz bardziej ozdobną i szaloną sukienkę, jednak nadal nie taką, jaką założyłabyś np. do klubu z przyjaciółmi. Cekiny czy koronka świetnie się sprawdzą. Zamiast szpilek możesz założyć czółenka na słupku lub niskim obcasie, tzw. kaczuszce.