JAK DZIAŁAMY?

NIE KUPUJ KOLEJNEJ SUKIENKI – WYPOŻYCZ JĄ Z KHAKI RENT FASHION I POCZUJ SIĘ JAK GWIAZDA

Khaki Rent Fashion to nowe, modne miejsce na mapie Warszawy, w którym możesz wypożyczyć sukienkę i otrzymać poradę stylisty. To rozwiązanie dla kobiet wychodzących na służbowe gale, przyjęcia, ale też dla każdej z Pań potrzebującej nowej sukienki na wesele, chrzciny, ogrodowe party czy Sylwestra. Jeśli zamierzasz się w niej pokazać tylko ten jeden raz, to miejsce jest dla Ciebie.

Idea powstania miejsca, dzięki któremu nie gromadzisz ubrań w swojej szafie, nie kupujesz sukienek na jeden raz i masz dostęp do tego samego asortymentu co gwiazdy show biznesu, powstała jako inicjatywa Khaki showroom – agencji mody zajmującej się promocją marek odzieżowych, a także kreacją wizerunku gwiazd i osób publicznych.

Każda z pań odwiedzających Khaki Rent Fashion zostaje otoczona opieką stylistów i doradców na co dzień zajmujących się kreacją stylu gwiazd i współpracujących z najlepszymi polskimi magazynami i portalami o modzie. Do niedawna tylko dziennikarze, gwiazdy i styliści mieli możliwość wypożyczania ubrań w tym miejscu. Wraz z powstaniem nowego projektu, jakim jest wypożyczalnia, Khaki otworzyło się dla wszystkich dbających o swój wizerunek kobiet.