Koronka kojarzy nam się zazwyczaj z czymś zmysłowym, przyciągającym uwagę. Jednak odpowiednio użyta, będzie pasowała na różne okazje, a nie tylko jako element bielizny. W dodatku jest to materiał, który pasuje do każdego – bez względu na wiek i sylwetkę. W jakich sytuacjach zatem sprawdzi się koronkowa sukienka?

Eleganckie przyjęcie
Wbrew pozorom, na takie wydarzenie można założyć koronkę. Należy jednak pamiętać, że powinna być raczej elementem sukienki, niż sprawiać, że prześwituje przez nią skóra. Najlepiej, aby sukienka miała dość prosty krój, bez dodatkowych elementów typu marszczenia, upięcia. Sprawi to wrażenie zbytniego misz-maszu jak na tak elegancką okazję.

Odpowiednie będą sukienki: #26 i #57

Coctail party
Na tego typu imprezę sugerowane są sukienki o długości do kolan. Tutaj można pozwolić sobie na trochę więcej, jednak jeszcze nie aż tak, jak na luźnym wyjściu w gronie znajomych. Sukienka powinna być w eleganckich głębokich kolorach lub w odcieniach beżu.

Odpowiednie będą sukienki: #46 i #51

Wesele
Jako gość weselny mamy szeroką gamę opcji dla naszej stylizacji. W zależności od charakteru wesela możemy wybrać długie do ziemi suknie lub te krótkie, wirujące w tańcu. Należy pamiętać, że sukienka na wesele nie powinna być biała ani czarna. Poza tymi, każdy kolor będzie dobry.
Odpowiednie będą sukienki: #01, #09, #29, #46

Wieczorne wyjście
Czy jest to wyjście ze znajomymi, czy na randkę, czy do teatru – w końcu przy tej okazji możemy założyć nasz ukochany czarny! Należy jednak pamiętać, żeby do teatru nie ubrać się zbyt wyzywająco. Założona do koronkowej sukienki ramoneska będzie strzałem w 10 na wyjście na drinka z przyjaciółmi, a także na randkę w niezbyt formalnym miejscu.

Odpowiednie będą sukienki: #03, #19, #51.