Najczęściej wybieranym i lubianym modelem sukienek są te rozkloszowane. Nic dziwnego! Pięknie wyglądają w tańcu i świetnie leżą na każdej figurze. W naszej wypożyczalni znajdziesz ponad 10 propozycji!

Rozkloszowana sukienka to przede wszystkim odcięcie w talii – koniecznie w tym miejscu, ponieważ zaraz pod biustem lub na wysokości bioder może bardzo źle wyglądać na niektórych sylwetkach. Jest zazwyczaj długości przed kolano, dzięki czemu wygląda się lekko. Jest to bardzo dziewczęcy fason, dlatego lepiej będą wyglądać w nim młode kobiety. Nie znaczy to jednak, że dojrzałe mogą się pożegnać z tym fasonem – wystarczy, że wybierzesz skromną wersję, czyli w stonowanym kolorze, bez wyraźnych ozdób i zakrywającą ramiona.

Jeśli chcesz wyróżniać się na parkiecie, wybierz wersję w cekiny, mocny kolor lub z warstwami tiulu. Natomiast jeśli wybierasz się np. na wesele i wolisz bardziej romantyczną i delikatną sukienkę, wybierz wersję w kwiatowy wzór lub koronkę.

Możliwości jest wiele. Najważniejsze, że ten fason pasuje do każdej sylwetki – podkreśli talię lub ukryje jej brak oraz pięknie wyeksponuje nogi.