Sukienka – rzecz kobieca. Bez niej nie ma babskiej szafy. Listopad i grudzień, a także styczeń, to miesiące, kiedy staje się ona niezbędna. Andrzejki, Mikołajki, świąteczne spotkania, Wigilia, a potem Sylwester i karnawał. Będziecie potrzebować wielu sukienek! Nie opłaca się wydawać pieniędzy na kilka kreacji, które będą potem zalegać w szafie, a przecież nie pójdziesz na każdą z imprez w tym samym. W tej sytuacji sprawdzi się nasza wypożyczalnia!

Mała czarna. Kto jej nie lubi? Jest absolutnym must have i nie tylko z powodu Śniadania u Tiffany’ego. Jest ponadczasowa i pasuje do wszystkich wymienionych wyżej okazji. Zobacz sukienki nr 03, 04, 12, 21, 39. Obłędne! Znajdziesz wśród nich odpowiednią do każdej sytuacji, a przy okazji zostaniesz królową parkietu.

Sukienki nr 05 06 to fasony, które pasują do każdej sylwetki. Obie pięknie podkreślą talię i zakryją ramiona. Mimo tego, że są długie, wyglądają lekko. W dodatku są w pięknym i modnym kolorze pudrowego różu, który pasuje do każdego.

Wolisz klasykę, ale w odważnych kolorach? Polecamy sukienki nr 11, 13, 33 i 34. Każda inna, ale we wszystkich zwrócisz na siebie uwagę dzięki żywym barwom. Idealne na wiosnę i lato, kiedy niekoniecznie chcemy zakładać ciemne kolory.