Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to cudowny czas, w którym mamy okazję spotkać się z naszą dawno niewidzianą rodziną, czasem nawet z drugiego końca świata. Często chcemy przypodobać się ciotce zadającej kolejne krępujące pytania albo zrobić dobre wrażenie na przyszłej teściowej. Nie dajmy się jednak zwariować – najważniejsze, żebyśmy to my czuły się pięknie i swobodnie.

Myśląc o świątecznej stylizacji warto wziąć pod uwagę jaki klimat ma to święto w Twoim domu. Jeżeli wieczerza wigilijna jest u Was elegancka i szykowna, postaw na ciemniejsze kolory z błyszczącymi dodatkami. Jeżeli podchodzicie do sprawy mniej poważnie, możecie umówić się rodzinnie na jeden kolor przewodni albo świąteczne swetry z reniferami.

Dobierając krój sukienki pamiętaj o tych wszystkich pysznościach, których skosztujesz w tym czasie, więc warto wziąć pod uwagę luźniejszą kreację. Pamiętaj, że to, jak się czujesz w swojej skórze przekłada się na Twoje samopoczucie i zachowanie. Większe szanse, że Święta przebiegną po Twojej myśli masz wtedy, gdy sama wiesz, że wyglądasz fantastycznie.