Zbliża się najgorętsza noc w roku – Sylwester. Czas wyciągnąć z szafy imprezową sukienkę, wybrać się na zakupy lub… wypożyczyć coś na ten jeden wieczór. Cekiny, kryształki, mocny kolor, a może mała czarna? Opcji na taką okazję jest wiele – warto zaszaleć.

Sylwester to zdecydowanie dzień cekinów. Królują na większości imprez, w sklepach, a także w naszej wypożyczalni. Proponujemy długie sukienki, jak i mini – w zależności od dress code’u imprezy. Do cekinów, aby wyważyć odważną kreację, najlepiej dobrać torebkę i buty bez dodatkowych świecidełek. Można za to zdecydować się na kolor dla kontrastu z chłodnym odcieniem cekinów.
Nasze cekinowe sukienki: #02, #07, #16, #23, #24, #38, #41, #58

Mała czarna to zawsze dobry i bezpieczny wybór. Jest na tyle stonowana, że można do niej dobrać bardziej wyrafinowane dodatki np. ozdobny naszyjnik, błyszczącą torebkę, kolorowe, szalone buty. Mała czarna, jak i długie wersje sukienek w tym kolorze obronią się zawsze. Świetnie wyglądają także z elementami koronki.
Nasze czarne sukienki: #03, #04, #12, #19, #51, #54

Może na tego Sylwestra zdecydujesz się na odważny lub niestandardowy kolor? Czerwony to typowo imprezowy kolor na czele z czarnym. W naszej wypożyczalni mamy także inne ciekawe kolory, w których zrobisz furorę podczas noworocznego świętowania.
Nasze kolorowe sukienki: #01, #15, #18, #34, #57, #68